Robert Karaś na trasie wyścigu

i

Autor: Facebook/Robert Karaś Robert Karaś na trasie wyścigu

Bardzo przykre informacje ws. Roberta Karasia. Wyścig Polaka przerwany

2022-08-18 18:08

Za pośrednictwem profilu Roberta Karasia na Instagramie jego team przekazał właśnie bardzo przykrą informację. Polak musiał niestety przerwać swój udział w Swiss Ultra Triathlon. Powodem okazały się kwestie zdrowotne.

Robert Karaś niestety przerywa wyścig

"Przykro nam poinformować o przerwaniu wyścigu Roberta. Po 38 km pływania, 1800 km na rowerze i 65 km biegu lekarze zakazali kontynuowania wyścigu w obawie o życie! Był na granicy, a to wiąże się z ryzykiem…" - przekazał team Karasia.

"Ból po operacji, którą odbył tylko 3 tyg. temu, okazał się nie do zniesienia nawet dla Niego! Dziękujemy za te emocje, wrócimy jeszcze silniejsi!" - dodano we wpisie.

Czytaj również: Kim jest Robert Karaś?

W sieci bardzo szybko zaroiło się od wyrazów wsparcia i podziwu dla wyczynu Karasia. Fani życzą mu dużo zdrowia i zapewniają, że bez względu na finał wyścigu są pełni uznania dla jego zawziętości i niesamowitych sportowych możliwości.

Robert Karaś to prawdziwy Robocop! Polak walczy na dystansie 10-krotnego IronMana
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE