Rapujący robot wziął udział w Hot 16 Challenge 2! Centrum Nauki Kopernik "wygrało internety"

2020-05-19 16:59 STAN
Rapujący robot wziął udział w Hot 16 Challenge 2! Centrum Nauki Kopernik wygrało internety
Autor: Facebook/Centrum Nauki Kopernik, zrzut ekranu Rapujący robot wziął udział w Hot 16 Challenge 2! Centrum Nauki Kopernik "wygrało internety"

Zagrali na eksponatach, a zarapował - robot! To odpowiedź Centrum Nauki Kopernik na popularne wyzwanie Hot 16 Challenge 2. Trzeba przyznać, że było już wiele eksperymentów w tej materii, ale... to nagranie warto zobaczyć! Dowiesz się więcej czytając ESKA Warszawa.

Hot 16 Challenge 2

Hot 16 Challenge 2 to popularne wyzwanie, którego celem jest wsparcie służby zdrowia podczas pandemii koronawirusa. Polega na zarapowaniu 16 wersów, na których przygotowanie osoba podejmująca wyzwanie ma zaledwie 72 godziny. Po zakończeniu swojego występu należy nominować do wyzwania kolejne osoby. Początkowo w Hot 16 Challenge brali udział tylko raperzy, ale szybko dołączyli także inni wykonawcy, a nawet osoby zupełnie nie związane z muzyką, m.in. prezydent Andrzej Duda.

Czytaj także: Andrzej Duda RAPUJE! Posłuchaj niezwykłego wykonu prezydenta w #Hot16Challenge2!

Rapujący robot w Hot 16 Challenge 2

Wśród nominowanych znalazło się też Centrum Nauki Kopernik w Warszawie i trzeba przyznać, że ich wykonanie jest zaskakujące. Podkład do utworu przygotowano na eksponatach. Zamiast rapującego pracownika słyszymy... rapującego robota!

- 12 marca to przestała być plotka. Nagle się zrobiło tak pusto na wystawie. Zamykamy Kopernika? Ja się tak nie bawię - słyszymy.

Robot w swoim nagraniu wspomniał też o działaniach Centrum Nauki Kopernik podczas pandemii.

- I choć teraz każdy z nas w czterech ścianach zamknięty - siedzimy i tworzymy eksperymenty. Cała nasza ekipa z Kopernika,codziennie coś filmuje, natchnienie nam nie znika. Na żywo też wjeżdżamy z eksponatami. Wszystko po to, byście wciąż byli z nami.

Czytaj także: Kierowcy MZA rapują dla służby zdrowia! Kogo nominowali? [HOT 16 CHALLENGE 2]

Na końcu robot wyraził też swoje wsparcie w walce z wirusem.

- I choć roboty są na wirusa odporne, wspieram ludzkich przyjaciół w ich z koroną wojnie - zakończył robot.

Warszawskie zoo już gotowe na przyjęcie zwiedzających