Randka w ciemno z książką. Propozycja biblioteki na Odolanach na Walentynki

2021-02-11 18:35

Randka w ciemno z książką - to propozycja biblioteki "Odolanka" na warszawskiej Woli, która w nietypowy sposób chce zachęcić czytelników do spędzenia miłych chwil z literaturą. Sprawdziliśmy, jak to działa w praktyce.

Miasta sparaliżowane przez śnieg

To nietypowa walentynkowa akcja! Biblioteka "Odolanka" na warszawskiej Woli proponuje mieszkańcom randkę w ciemno... z książką!

Na czytelników czekają romanse i książki obyczajowe, ale jest jeden haczyk - wyjaśnia Kinga Ratyńska, kierownik biblioteki.

Czytaj także: Góry śniegu na polskich ulicach! Tak wyglądała zima stulecia [ARCHIWALNE ZDJĘCIA]

- Książki są bardzo dekoracyjnie opakowane, nie widać tytułów i trzeba się zdać na los. Mamy informacje, że bardzo wiele osób jest zadowolonych z takiej formy zabawy - mówi.

Kinga Ratyńska zapewnia, że poszukującym literackiej miłości nie zabraknie partnerów. - Książek do randkowania mamy bardzo wiele. Na pewno kilkadziesiąt tytułów. Dlatego każdy zainteresowany będzie mógł je wypożyczyć. Akcja trwa do piątku, do zamknięcia biblioteki, czyli do godz. 19 - mówi.

Wystarczy być pełnoletnim, bo konto biblioteczne można założyć na miejscu.​

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE