Radziwiłłów Mazowiecki

i

Autor: Fot. screen YouTube Grodzisk News / https://www.youtube.com/channel/UC2Sku-xYmaKYfX1KwIEWSkA Radziwiłłów Mazowiecki

Radziwiłłów Mazowiecki: auto wjechało na zamknięty przejazd - WIDEO mrozi krew w żyłach!

2022-04-19 15:16

W sieci pojawiło się szokujące nagranie z Radziwiłłowa Mazowieckiego w powiecie żyrardowskim. Kierowca wjechał pod szlabanem na przejazd kolejowy. Z oddali nadjeżdżał pociąg! Wideo znajdziecie w naszym artykule.

Do niebezpiecznej sytuacji w Radziwiłłowie Mazowieckim doszło pod koniec marca, ale wideo - jako przestrogę - udostępniono na YouTube przed Świętami Wielkanocnymi. 78-letni kierowca chciał zdążyć przed opadającym szlabanem na przejeździe kolejowym. Przyśpieszył, ignorując czerwone światło, a rozpędzone auto dosłownie przepchnęło się pod szlabanem na przejazd. Z oddali nadjeżdżał zaś rozpędzony pociąg. Kierowca nie miał wyboru - musiał cofnąć wyginając szlaban. Lokomotywa z wagonami minęła go zaledwie o kilkadziesiąt centymetrów. Całe to groźne zdarzenie zobaczycie na nagraniu zamieszczonym poniżej.

We Lwowie hitem jest papier toaletowy z wizerunkiem Putina

Wysoki mandat dla nieodpowiedzialnego kierowcy

Nowy taryfikator mandatów przewiduje wysokie kary za podobne wykroczenia. Jak donosi Super Express, w tym przypadku 78-latek musiał zapłacić 2000 zł.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE