Harry Potter

i

Autor: Pexels

Quiz

Quiz o Harrym Potterze tylko dla prawdziwych fanów. Komplet punktów to obowiązek

2023-11-14 14:22

Jesteście wielkimi fanami serii o Harrym Potterze? Spróbujcie sił w naszym quizie, który pokaże, ile pamiętacie z kultowych książek i filmów. Jeśli dokładnie prześledziliście historię najsłynniejszego książkowego czarodzieja, bez problemu uzyskacie komplet punktów.

Harry Potter i jego historia - quiz

Harry Potter na dobre zapisał się w historii kina i literatury, towarzysząc w dorastaniu milionom dzieci na całym świecie. Co więcej, ogromny sentyment sprawia, że dorośli również wracają do książek i filmów o czarodzieju, tworzą prace inspirowane serią, czy nawet... robią dedykowane tatuaże.

Jeśli także należycie do grona ogromnych fanów historii o Harrym Potterze i jego przyjaciołach, koniecznie zmierzcie się z naszym quizem. Dzięki niemu dowiecie się, ile naprawdę z niej pamiętacie. Być może nadszedł czas, aby nieco odświeżyć swoją wiedzę i wrócić do wspaniałych wspomnień z dzieciństwa!

Zapraszamy do wspólnej zabawy:

Quiz o Harrym Potterze. Ile wiesz o kultowej serii książek i filmów?

Pytanie 1 z 10
Z ilu książek składa się seria autorstwa J.K. Rowling?

Nowe Centrum Edukacji Ekologicznej w Warszawie - zobacz zdjęcia:

Gotuj jak Harry Potter (PRZEPISY) | ESKA XD - Fit vlog #40
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE