Podejrzana o przywłaszczenie telefonu

i

Autor: praga-polnoc.policja.gov.pl Podejrzana o przywłaszczenie telefonu

Przywłaszczyła telefon wart 2000 zł! Policja prosi o pomoc w jej ujęciu

2022-08-03 16:01

Komenda Rejonowa Policji dla Białołęki, Pragi-Północ i Targówka prosi o pomoc w namierzeniu kobiety widocznej na zdjęciach. Jest podejrzana o kradzież telefonu wartego 2000 zł! Sprawdźcie dostępne informacje na jej temat.

Rozpoznajecie kobietę widoczną na zdjęciach? Jeśli tak, możecie pomóc stołecznej policji w jej ujęciu. Jest bowiem podejrzana o przywłaszczenie telefonu komórkowego wartego 2000 zł. Do zdarzenia doszło 29 czerwca w jednym z dyskontów przy ulicy Plac Hallera. Od tamtego czasu mundurowym nie udało się jej namierzyć. Proszą więc mieszkańców i mieszkanki Warszawy o wsparcie. Jeśli posiadacie jakiekolwiek informacje na temat tej kobiety, skontaktujcie się z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Jagiellońskiej 51 lub pod numerem tel. 47 723 84 17, 47 723 51 30 powołując się na numer l.dz. D-IV-3191/22 (KR-II-903/22). Informacje można też przesyłać na adres e-mail: krp6.wk@ksp.policja.gov.pl. W dalszej części artykułu znajdziecie rysopis podejrzanej.

Awaria dźwięku w warszawskim metrze

Rysopis podejrzanej o przywłaszczenie telefonu

Kobieta może mieć około 50-60 lat. Ma przeciętną budowę ciała i lekko kręcone włosy do ramion w kolorze ciemny blond. W dniu popełnienia przestępstwa ubrana była w krótkie, jasnoniebieskie spodenki jeansowe, wzorzystą jasną bluzkę bez rękawów oraz sandały na niskim obcasie. Miała ze sobą ciemny plecak i dużą torbę zakupową.

Źródło: praga-polnoc.policja.gov.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE