Przyczyny śmierci studentki z Portugalii - są wyniki sekcji

2021-10-21 15:05
Skalpel
Autor: pixabay.com Skalpel

Są wstępne wyniki sekcji zwłok Portugalki zmarłej na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Do śmierci doszło prawdopodobnie w wyniku nieszczęśliwego wypadku; śledczy wykluczyli wstępnie udział osób trzecich - poinformowała PAP prok. Aleksandra Skrzyniarz z warszawskiej prokuratury.

Nieszczęśliwy wypadek

Informacje, że prokuratura ma już wstępne wyniki sekcji zwłok, podała jako pierwsza "Gazeta Wyborcza". 20-letnia Portugalka została znaleziona na balkonie jednego z budynków AWF w czwartek, 14 października. Policję zawiadomił pracownik uczelni tuż przed godz. 8 rano. Na miejsce pojechali policjanci i ratownicy medyczni, którzy potwierdzili zgon 20-latki. "Dysponujemy wstępnymi wynikami. Do śmierci doszło prawdopodobnie w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Prokuratura wykluczyła wstępnie udział osób trzecich" - przekazała w czwartek prok. Skrzyniarz.

W formie 24: zdrowy kręgosłup

Dopytywana, czy znana jest przyczyna śmierci, odparła, że prokuratura oczekuje ostatecznych wyników sekcji. "Nadto z uwagi na dobro rodziny pokrzywdzonej nie przekazujemy szczegółowych informacji" - podkreśliła.

Źródło: PAP

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE