Przerażający wypadek pod Warszawą. BARDZO MOCNE nagranie, które daje do myślenia

2021-01-14 8:54 a.d.
Przerażający wypadek pod Warszawą. BARDZO MOCNE nagranie, które daje do myślenia
Autor: Canva.com Przerażający wypadek pod Warszawą. BARDZO MOCNE nagranie, które daje do myślenia

Przerażający wypadek pod Warszawą. BARDZO MOCNE nagranie, które daje do myślenia. Kierowca samochodu marki BMW wyprzedzał sznur aut na DW 631. Zdarzenie miało miejsce 12 stycznia na odcinku drogi łączącej Nieporęt z trasą na Białystok. W sieci pojawiło się przerażające nagranie, które pokazuje jak doszło do wypadku. Uwaga! Tylko dla osób o mocnych nerwach!

Przerażający wypadek pod Warszawą. BARDZO MOCNE nagranie, które daje do myślenia. Wypadek w Markach na DW 631 12 stycznia 2021 był niestety tragiczny w skutkach. Kierowca BMW wyprzedzał wiele aut i zderzył się z prawidłowo jadącym z naprzeciwka samochodem marki Nissan. Prowadzący Nissana zmarł na miejscu. Pasażerka auta została przewieziona do szpitala.

Kierowca BMW był trzeźwy i został zatrzymany przez wołomińską komendę. Odniósł jedynie lekkie obrażenia. W całym zdarzeniu uczestniczyły cztery auta. Film z wypadku trafił do sieci i robi wrażenie. To przestroga dla wszystkich kierowców! Możecie go zobaczyć poniżej.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Pociąg wyhamował w ostatniej chwili. To cud, że nikt nie zginął