Protest AGROunii: Rolnicy zablokują kilkanaście miejscowości! Sprawdź listę [DATA, UTRUDNIENIA]

2021-08-17 20:38
 AgroUNIA szykuje kolejne protesty. Sprawdź, gdzie się odbędą
Autor: Facebook/Agrounia AgroUNIA szykuje kolejne protesty. Sprawdź, gdzie się odbędą

Szykują się kolejne wielkie protesty rolników. AGROunia zapowiedziała blokadę największych polskich regionów. Na liście jest kilkanaście lokalizacji. Kiedy odbędą się manifestacje? Sprawdź datę i listę regionów, w których odbędą się protesty.

- Morawiecki zaatakował rolników. Policyjnymi pałkami chce rozbić polską wieś. Nie damy się zastraszyć. W przyszłym tygodniu AGROunia wychodzi na drogi przynajmniej w kilkunastu miejscach Polski - informuje AGROunia.

To będzie kolejny protest rolników w ostatnim czasie. Szykują się manifestacje w kilkunastu miejscach w całej Polsce. Blokady zapowiadają:

  • Wielkopolska,
  • Mazowsze,
  • Lubelszczyzna,
  • Podkarpacie,
  • Kujawy.

Wkrótce zostaną ujawnione konkretne lokalizacje. Należy się jednak spodziewać sporego paraliżu.

Czytaj także: Afganistan ma nowego prezydenta. Ogłosił to na Twitterze! Sprawdź nazwisko

Kiedy odbędą się protesty rolników?

Póki co konkretna data protestów rolników, które będą się odbywać w całej Polsce nie jest jeszcze znana. W środę 18 sierpnia w południe odbędzie się konferencja prasowa lidera AGROunii, Michała Kołodziejczaka. To na niej poznamy szczegóły planowanych manifestacji. Na tę chwilę wiadomo jedynie, że protesty odbędą się w przyszłym tygodniu.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Protest rolników z Agrounii w Toruniu, którzy rozdają ziemniaki za darmo przed Biedronką, którą oskarżają o zaniżone ceny skupu płodów rolnych.

Quiz. Który polityk to powiedział?

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od czegoś prostego. Kto to powiedział: "Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne":
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE