Prezent z drugiej ręki: W weekend świąteczna garażówka. Jak dołączyć do akcji?

i

Autor: pixabay.com "Prezent z drugiej ręki": W weekend świąteczna garażówka. Jak dołączyć do akcji?

"Prezent z drugiej ręki": W weekend świąteczna garażówka. Jak dołączyć do akcji?

2022-11-28 9:30

Na Pradze-Północ odbędzie się kolejna garażówka - tym razem w świątecznej odsłonie, pod nazwą "Prezent z drugiej ręki". Organizatorzy zachęcają do kupienia na Różycu świątecznych upominków z drugiej ręki. Udział w wydarzeniu jest darmowy. Jak dołączyć?

"Prezent z drugiej ręki" na Różycu 

To będzie kolejna edycja garażówki, która odbędzie się na słynnym Bazarze Różyckiego w Warszawie. "Prezent z drugiej ręki" to szansa na to, że będzie wyjątkowy i niepowtarzalny, a dodatkowo ekologiczny - bo damy drugie życie przedmiotom, które być może trafiłyby do śmietnika. Wydarzenie odbędzie się 4 grudnia na Bazarze Różyckiego, czyli przy ul. Targowej 54 między ulicami: Targową, Ząbkowską i Brzeską na warszawskiej Pradze-Północ.

- Wszystkie dotychczasowe garażówki organizowane na Rózycu cieszyły się dużą popularnością. Pytaliście, prosiliście, a więc jest! Świąteczna edycja wyprzedaży garażowej na Bazarze Różyckiego odbędzie się 4 grudnia. Będzie to idealna okazja do wspólnego spotkania i poszukiwania prezentów na zbliżające się wielkimi krokami Mikołajki o Święta Bożego Narodzenia - informują organizatorzy. 

Czytaj także: Handel wraca na Bazar Różyckiego! Będą też pyzy i flaki gorące

Chcesz coś sprzedać? Daj znać!

Aby wziąć udział w świątecznej garażówce, należy wypełnić kartę rejestracyjną i wysłać ją na adres: sekretariat.zptp@um.warszawa.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby Zarządu Praskich Terenów Publicznych m.st. Warszawy przy ul. Burdzińskiego 7 (w dni powszednie w godz. 8.00-15.00). 

Wstęp na wydarzenie jest darmowy - zarówno dla sprzedających, jak i kupujących. Akcja potrwa w godzinach 11-15.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze filmy świąteczne? QUIZ

Pytanie 1 z 6
Gdzie rozgrywa się akcja filmu "Love Actually"?
Jak dobrze znasz najpopularniejsze filmy świąteczne? QUIZ
Podopieczni Caritas z Rudnia nad Sanem przygotowują ozdoby na jarmark bożonarodzeniowy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE