„Praga odNova” - nowy przewodnik z zabytkami prawobrzeżnej Warszawy

i

Autor: Pixabay „Praga odNova” - nowy przewodnik z zabytkami prawobrzeżnej Warszawy

„Praga odNova” - nowy przewodnik z zabytkami prawobrzeżnej Warszawy

2021-11-10 20:05

Nowy wirtualny przewodnik po prawobrzeżnej części Warszawy już dostępny! "Praga odNova – turystyczna moc atrakcji" przeprowadzi nas przez najciekawsze zabytki położone po prawej stronie Wisły. W przewodniku znajdziemy różne szklaki tematyczne m.in. szlak artystyczny, Praga wyznaniowa, praskie fabryki oraz praskie Hollywood.

Wirtualny przewodnik po Warszawie

Powstał nowy przewodnik, który pozwala odkryć zakamarki prawobrzeżnej części Warszawy! „Praga odNova – turystyczna moc atrakcji” to dwujęzyczna strona i aplikacja, w której można znaleźć 30 ciekawych miejsc turystycznych. Jak mówi Marzena Wojewódzka ze stołecznego ratusza - każdy odkryje coś dla siebie.

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

- Te szlaki tematyczne, które zostały umieszczone w aplikacji, to szlak artystyczny, Praga wyznaniowa, praskie fabryki oraz praskie Hollywood. Czyli same perełki, kamienice, ulice i cerkiew, czyli taka Warszawa jeszcze przedwojenna, wielokulturowa - mówi Marzena Wojewódzka.

Nowy przewodnik dla warszawiaków

Miasto ma nadzieję, że z przewodnika skorzysta, jak najwięcej osób. - Osoby, które mieszkają na Pradze Północ też mogą sprawdzić, co znajduje się w tym przewodniku, czy są w nim ich ukochane miejsca i ulice. Ale myślę, że jest to też ciekawy sposób na spędzenie czasu z bliskimi. Też dla mieszkańców Warszawy - dodaje Marzena Wojewódzka.

Umiesz liczyć? Policz kwadraty!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Ile kwadratów widzisz na obrazku?
Która figura nie pasuje do pozostałych?

Korzystanie z nowego, multimedialnego przewodnika jest bezpłatne. Wszystkie szczegóły można znaleźć na stronie www.pragaodnova.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE