Kibice, kibice Polski

i

Autor: Cyfra Sport

Powstanie Strefa Kibica na Stadionie Narodowym! Będziemy wspólnie oglądać EURO 2020!

2021-06-10 16:24

Podczas konferencji prasowej premier mówił, że coraz więcej osób przyjmuje drugą dawkę szczepień, a łączna liczba szczepień to ponad 23 miliony, z czego "14 milionów osób zaszczepionych albo jedną, albo dwoma dawkami". Premier podkreślał, że obecna infrastruktura związana ze szczepieniami umożliwia dokonanie dużo większej liczby szczepień, niż się na nie zgłasza obywateli. Dodał również, że w Warszawie powstanie wielka strefa kibica, tak byśmy mogli cieszyć się wspólnie Euro 2020!

"Już od 13 czerwca chcemy wprowadzić zmiany, a od 26 czerwca kolejne zmiany, które będą obowiązywały przez okres wakacji, czyli cały lipiec i sierpień" - poinformował szef rządu. Ostateczne pozbywanie się wszystkich obostrzeń, dodał, będzie uzależnione od liczby osób zaszczepionych.

 "W najbliższych dniach otworzymy Stadion Narodowy dla strefy kibica, bo rozpoczynają się Mistrzostwa Europy, których Polska jest częścią, oby jak najdłużej" - powiedział premier. "Chcemy wspólnie móc się cieszyć utrzymując dyscyplinę sanitarną, ale strefa kibica na stadionie narodowym będzie otwarta" - dodał.

Rozpoczyna się Euro 2020
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE