Księgarnia

i

Autor: pixabay.com Księgarnia

Powstała wirtualna mapa niezależnych księgarń Warszawy. Wielkie ułatwienie dla czytelników ze stolicy

2022-07-12 15:37

Księgarnie niezależne to miejsca, które przez wzgląd na swoją działalność zapisały się na kulturalnej mapie stolicy. Zajmują się one nie tylko sprzedażą książek, ale też organizowaniem spotkań autorskich, debat, koncertów i pokazów filmów. Na nowej wirtualnej mapie zaznaczono około stu takich miejsc.

Lokalne księgarnie nie zajmują się już tylko sprzedażą książek. Organizują między innymi liczne debaty. - Są też spotkania autorskie, koncerty, pokazy filmów, czasem chwila ciszy i dobra kawa - mówi Jakub Leduchowski ze stołecznego ratusza. Niedługo rusza kolejny plebiscyt na ulubioną księgarnię Warszawy. Każdy będzie mógł oddać jeden głos i wyrazić opinię o swoim ulubionym punkcie. - 5 księgarń z największą liczbą głosów uzyska nagrody pieniężne oraz tytuł "Ulubionej księgarni Warszawy 2022 roku"dodaje Leduchowski. Plebiscyt startuje 25 lipca. Szczegóły odnośnie głosowania i wirtualnej mapy znajdziecie na stronie ulubionaksiegarnia.waw.pl.

IGA ŚWIĄTEK BEZ TAJEMNIC [RODZICE, SUKCESY, IDOLE] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #52

QUIZ. Jedzenie na literę C

Pytanie 1 z 18
Cynamon to przyprawa z:

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE