Powieś na wieszaku ciepłe ubranie. Wawer dołączył do akcji Wymiana Ciepła

2021-01-15 13:40 P.R
szaliki
Autor: bebeplace szaliki

Przy Ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. Włókienniczej i Wawerskim Centrum Kultury w Międzylesiu pojawiły się wieszaki, na których można zostawiać kurtki, płaszcze, bluzy, swetry i inne ciepłe ubrania dla osób potrzebujących.

Wymiana Ciepła to akcja, w ramach której można oddać ciepłe ubrania, których już nie potrzebujemy. W internecie dostępna jest mapa wieszaków. W Warszawie znajduje się 8 takich miejsc. Co ciekawe, każdy może postawić nowy wieszak w ramach akcji i dodać go do mapy! W tym celu, jak informują organizatorzy akcji, należy znaleźć legalne miejsce dla wieszaka np. od miasta lub prywatny kawałek chodnika. "Wieszak powinien być dostępny 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu i stać w widocznym, dostępnym, najlepiej zadaszonym miejscu. Wieszamy kurtki, płaszcze, polary, swetry. Obok można ustawić pojemnik na czapki, szaliki, rękawice. Wszystkie rozmiary" - czytamy na stronie organizatora.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Ulepił najwyższego bałwana w Polsce