pociąg

i

Autor: Wikimedia Commons / Kris1973

Poważne utrudnienia pociągów z samego rana. Pod Warszawą doszło do wypadku

2022-10-25 8:22

Pasażerowie, którzy o poranku próbowali dojechać do szkoły lub pracy, mogli natrafić na poważne utrudnienia. Ok. godz. 4:00 na torowisku pod Warszawą doszło bowiem do tragicznego wypadku, w którym zginął mężczyzna. Gdzie dokładnie nie jeździły lub nie jeżdżą pociągi?

Wołomin - Zielonka. Wypadek z udziałem ludzi. Ruch pociągów prowadzony po układzie dalekobieżnym z pominięciem przystanków: Kobyłka, Kobyłka Ossów. Mogą wystąpić opóźnienia pociągów około 40 minut. Za wybrane pociągi wprowadzono zastępczą komunikację na odcinku Wołomin - Zielonka - Wołomin. Przepraszamy za utrudnienia - informują przedstawiciele PKP. 

Czytaj również: Gdzie w Warszawie doszłoby do zalania w razie powodzi? Powstała specjalna mapa

Wypadek na torach, nie jeździ część pociągów

Koleje Mazowieckie przekazały natomiast, że na problemy mogą natrafić również pasażerowie linii Tłuszcz - Warszawa Wileńska, Warszawa Wileńska - Wołomin Słoneczna, czy Tłuszcz - Wyszków oraz Warszawa – Czyżew.

Chętni mogą już korzystać z autobusowej komunikacji zastępczej na trasie Wołomin - Zielonka. Istnieje również możliwość wybrania innych pociągów, również tych PKP (poza EIP, wagonami sypialnymi oraz z miejscami do leżenia). 

Ścisk w pociągu PKP
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE