Ulewa

i

Autor: pixabay.com Ulewa

Potężna ulewa w Warszawie - w kilka minut woda zalała ulice!

2022-07-08 16:11

Około godziny 16 w piątek, 8 lipca na Warszawę spadała potężna ulewa! Setki litrów wody, która spadła z nieba, zalała ulice w wielu miejscach na terenie miasta. Wywołało to poważne utrudnienia w ruchu drogowym. Więcej w naszym artykule.

Potężna ulewa w Warszawie! Mieszkańcy i mieszkanki miasta doświadczyli jej w piątek, 8 lipca. Niebo nad stolicą szarzało od południa, zaś tuż przed godziną 16 z nieba lunął deszcz. Jeden z mieszkańców Gocławia na Pradze-Północ donosił nam o "ścianie wody". Opady szybko zalały wiele ulic. Utrudnienia w ruchu były między innymi na ulicy Grochowskiej, gdzie w strugach deszczu utworzył się długi korek. Po kilkunastu minutach burza straciła na sile, lecz deszcz nie ustał. Na bieżąco śledzimy sytuację pogodową w Warszawie. Jeśli pojawią się doniesienia o interwencjach służb lub niebezpiecznych zdarzeniach, zaktualizujemy nasz artykuł.

Wakacyjny Superhit Odc. 2 - lata 90 z neonami
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE