jedzenie

Popeyes otwiera kolejne lokale w Warszawie. Gdzie powstaną nowe restauracje?

2023-10-31 14:19

Popeyes otworzył we wrześniu restaurację w Złotych Tarasach, w tym roku powstaną jeszcze dwa nowe lokale w stołecznych galeriach handlowych. Właśnie poznaliśmy ich lokalizacje.

Popeyes w Warszawie

Jeszcze przed końcem 2023 roku otwarte zostaną Popeyes w Galerii Młociny (na poziomie +2, w strefie Spotkania i Dania) i w Blue City (na poziomie +2, na terenie Food City).

- Tak jak zapowiadaliśmy Złote Tarasy to dopiero początek naszej warszawskiej historii. Nie zwalniamy tempa i otwieramy kolejne nasze restauracje. W tym roku skupiliśmy się na lewobrzeżnej części stolicy; nie mówimy jednak ostatniego słowa, będziemy dalej eksplorować Warszawę - mówi Jakub Aleksandrowicz, dyrektor marketingu Popeyes. Mimo że jesteśmy siecią to do każdej restauracji podchodzimy indywidualnie - z nowymi pomysłami, pasją, rozwiązaniami, zmieniamy lekko design. Wierzę, że nasze energetyczne kolory spodobają stałym bywalcom Galerii Młociny i Blue City - dodaje Aleksandrowicz.

- Strefa Spotkania i Dania, znajdująca się na poziomie +2 Galerii Młociny jest jedyną tak różnorodną strefą gastronomiczno-rozrywkową w centrum handlowym w Warszawie, łączy zarówno nowoczesność, jak i industrialną architekturę. Strefa już na samym wejściu wita klientów niepowtarzalnym klimatem, a dzięki szerokiej ofercie smaków z wielu zakątków świata, każdy z nich może tu znaleźć coś dla siebie. Cieszymy się, że wspomnianą ofertę jeszcze bardziej urozmaici nowy najemca Popeyes – kultowa restauracja z Luizjany. Już teraz zapraszam wszystkich do odbycia kulinarnej podróży w Galerii Młociny - zachęca Kamila Kiersikowska, dyrektor CH Galeria Młociny.

- Bardzo cieszymy się na otwarcie restauracji Popeyes w Blue City. Wiemy, że dla naszych klientów strefa gastronomiczna Food City to nie tylko przystanek na przerwę w zakupach, czy szybki lunch, ale często i miejsce na rodzinny, weekendowy obiad. Tym bardziej że nasze centra zabaw dla rodziców i dzieci pozostają otwarte przez cały tydzień. Teraz klienci Blue City będą mogli odkryć nowe, ekscytujące oblicze kuchni amerykańskiej - wyraziste smaki prosto z Luizjany - mówi Yoram Reshef, wiceprezes Blue City.

Popeyes powstał w 1972 roku w Nowym Orleanie w Luizjanie. Marka szybko podbiła serca gości w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie, stając się jedną z największych sieci restauracji szybkiej obsługi. Obecnie posiada ponad 4200 restauracji w ponad 30 krajach na różnych kontynentach, a jej specjalnością niezmiennie są aromatyczne, autentyczne smaki dziedzictwa Luizjany.

Otwarcie Popeyes w Złotych Tarasach, zdjęcia

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE