Policyjny pościg

i

Autor: podkarpacka policja Zdjęcie ilustracyjne

Policyjny, nocny pościg przez 4 dzielnice Warszawy. Kierowca był zdesperowany

2023-03-20 8:39

Kierowca samochodu osobowego marki Dacia nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekał przed funkcjonariuszami przez Wilanów, Mokotów, Śródmieście i Ochotę. Ostatecznie porzucił swoje auto i usiłował zbiec pieszo.

Policyjny pościg przez 4 warszawskie dzielnice

Policjanci ścigali kierowcę Daci przez cztery warszawskie dzielnice. W tych wstrząsających scenach brało udział 25 załóg policji. Ostatecznie przestraszony uciekinier porzucił pojazd i uciekł do parku.

Czytaj także: Zarobki policjantów. Komenda Główna przygotowała kalkulator uposażenia funkcjonariusza

Zdarzenie miało miejsce około godziny 1:30, kierujący samochodem osobowym marki Dacia nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekał przed funkcjonariuszami przez Wilanów, Mokotów, Śródmieście i Ochotę. Pościg był nieunikniony, a w miarę jego trwania do akcji przyłączały się kolejne załogi.

Pościg pieszy przez park

Kierowca Dacii spowodował na Mokotowie kolizję, ale uciekał dalej rozbitym pojazdem. Ostatecznie auto porzucił przy ulicy Szczęśliwickiej na Ochocie i uciekł do parku zostawiając w samochodzie swoją pasażerkę.

Czytaj także: Zainteresowanie chwilówkami eksplodowało. Polacy coraz chętniej biorą pożyczki

Pościg pieszy trwał znacznie krócej niż pościg radiowozem. Mężczyzna szybko został zatrzymany, a poza nim w ręce policji wpadła jeszcze jedna osoba. W tym momencie nie są znane motywy, które doprowadziły do tak intensywnej ucieczki i nie wiadomo, czy kierowca był trzeźwy. 

Zobacz zdjęcia: Tramwaj przejedzie tunelem na dworzec Warszawa Zachodnia

Darek Nowak, były policjant o dusicielce z Tarnowa: makabryczna zbrodnia sprzed lat wstrząsnęła Polakami
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE