Policjanci na Targówku... oznakowani lokalnie!

i

Autor: pixabay.com

Policjanci na Targówku... oznakowani "lokalnie"!

2020-03-11 13:47

Mają chronić przed oszustami i utożsamiać z dzielnicą- mowa o specjalnych naszywkach, które już wkrótce pojawią się na rękawach policjantów z Targówka. Widać na nich charakterystyczny trójkolorowy herb dzielnicy, który upewni nas, że mamy do czynienia z prawdziwym policjantem.

Policjanci z Targówka specjalnie oznakowani! Już w wkrótce 2 tysiące naszywek z herbem dzielnicy trafi na mundury tamtejszych funkcjonariuszy:

"Nasi policjanci zostaną wyposażeni w specjalne plakietki, które identyfikują, że są tutaj, od nas z Targówka. Jest to niepowtarzalny wzór, nasz dzielnicowy herb" - mówi burmistrz Targówka Sławomir Antonik.

Dodaje, że jednym z powodów, dla których powstały naszywki, jest zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców Targówka:

"Eliminuje również zagrożenia dla mieszkańców, chociażby wyłudzenia na policjanta- bardzo łatwo będzie można sprawdzić czy to jest umundurowanie tutaj od nas"

Urzędnicy są w trakcie przekazywania plakietek komendantowi komisariatu na Targówku, który wyposaży w nie swoich podwładnych.

Czarek Czaruje w Szybkiej Serii ESKA.pl!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE