Policja zatrzymała trzech Gruzinów, którzy z samochodu ukradli torebkę z pieniędzmi

2023-02-14 13:39
Policja zatrzymała 2 sprawców kradzieży
Autor: Materiały prasowe

20 tys. złotych i telefon ukradli Gruzini, którzy włamali się do samochodu zaparkowanego przy ul. Andriollego w Otwocku. Mężczyźni w wieku 28, 33 i 52 lata zostali zatrzymani.

Ukradli 20 tys. złotych

Sprawcy wybili szybę w drzwiach zaparkowanego przy Andriollego volkswagena i ukradli z jego wnętrza torebkę z blisko 20 tys. złotych w gotówce i telefon o wartości 1800 złotych.

Kryminalni szybko wytypowali osoby podejrzane o popełnienie tego przestępstwa i zatrzymali na terenie Warszawy trzech obywateli Gruzji w wieku 28, 33 i 52-lat. - W trakcie przeszukania zajmowanych przez nich mieszkań policjanci znaleźli i zabezpieczyli zbijaki do szyb oraz skradzioną torebkę z częścią gotówki. Cała trójka mężczyzn została doprowadzona do komendy - podała mł. asp. Paulina Harabin.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty, za które grozi do 10 lat więzienia. Prokurator objął 33- i 52-latka policyjnym dozorem, zaś wobec 28-latka skierował wniosek o tymczasowy areszt. Sąd ten wniosek uwzględnił i aresztował mężczyznę na trzy miesiące.

Czynności w sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Otwocku.

Warszawa. Senior z Mokotowa chciał pomóc "policjantom". Wyniósł przed blok 650 tysięcy złotych w reklamówce
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE