pilne

i

Autor: eska.pl

PILNE! Mężczyzna postrzelony na strzelnicy. Jest w stanie krytycznym

2022-06-23 18:36

Dramat na strzelnicy na warszawskim Mokotowie. Mężczyzna został postrzelony. Został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR. Jego stan jest krytyczny. Dowiesz się więcej z dalszej części artykułu.

Mężczyzna został postrzelony na jednej z warszawskich strzelnic. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności zdarzenia. Ciężko ranny poszkodowany został przetransportowany do szpitala.

Czytaj także: Pożar autobusu przy Dworcu Zachodnim. Zobacz wideo!

Do zdarzenia doszło przy ulicy Merliniego na Mokotowie. - Informacja wpłynęła do nas o 15.55 - powiedział Rafał Markiewicz z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Policja potwierdza jedynie, że na strzelnicy doszło do postrzelenia mężczyzny. Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyn zdarzenia.

- Czynności wykonywane są pod nadzorem prokuratora - podkreślił Markiewicz.

Po mężczyznę przyleciał śmigłowiec LPR. Ranny w stanie krytycznym trafił do jednego z warszawskich szpitali.

Ogromny korek na al. Jerozolimskich. Powodem pożar autobusu przy dw. Zachodnim

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Najpiękniejsze jeziora w Polsce. Odgadniesz ich nazwy?

Pytanie 1 z 10
Ponoć najpiękniej wygląda o świcie. Unosi się wtedy nam nim lekka mgła i wydawać by się mogło, że rozpościerają się przed nami morskie wody. Nic dziwnego, bo to największe w jezioro w Polsce czyli
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE