Pies wpadł do wnęki przy ścianie kamienicy. To co się później stało, wzrusza do łez!

2020-10-26 13:03
Pies wpadł do wnęki przy ścianie kamienicy. To co się później stało, wzrusza do łez!
Autor: https://www.strazmiejska.waw.pl/aktualnosci/wola/9686-mia%C5%82-wiele-lat-%E2%80%93-i-du%C5%BCo-szcz%C4%99%C5%9Bcia.html Pies wpadł do wnęki przy ścianie kamienicy. To co się później stało, wzrusza do łez!

Kierownik sklepu spożywczego przy ulicy Wolskiej zauważył psa, który pechowo wpadł do głębokiej wnęki znajdującej się przy ścianie kamienicy. Szybko okazało się, że nie może on wyjść o własnych siłach. Na pomoc uwięzionemu zwierzakowi ruszył Ekopatrol Straży Miejska z Warszawy. To co się później stało, wzrusza do łez!

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka, dlatego na pomoc zwierzęciu, które utkwiło w głębokiej wnęce, bez wahania ruszyli właściciele pobliskiego sklepu i Straż Miejska. Strażnik i Strażniczka po krótkiej walce wyciągnęli bezpiecznie zwierzę. Szybko okazało się, że za cały wypadek może odpowiadać niezdarność psiaka, który był już bardzo wiekowi. Zgodnie z procedurami sprawdzono, czy posiada czip i jak się okazało właśnie tak było! Co stało się dalej? Ta historia wzrusza do łez!

Na stronie policji czytamy:

Drugi raz uśmiechnęło się do niego szczęście, gdy funkcjonariusze odkryli, że pechowiec posiada czip. Teraz nie było trudności z ustaleniem właściciela. Funkcjonariusze przetransportowali psa do jego opiekunki, która nie kryła radości z odzyskania swojego starego – prawie dwudziestoletniego – przyjaciela.

Strajk kobiet w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE