PGE Narodowy będzie dziś wyglądał nieco inaczej. Zobaczymy na nim specjalny napis

2022-10-06 18:00
Wielkie Granie na PGE Narodowym
Autor: Wikimedia Commons / Suicasmo

Na PGE Narodowym pojawi się dziś specjalny napis. Przedstawiciele obiektu przekazali, dlaczego dziś szczególnie warto na niego zerkać.

6 października obchodzimy Światowy Dzień Mózgowego Porażenia Dziecięcego. Z tej okazji przedstawiciele PGE Narodowego przekazali nietypową informację za pośrednictwem swych mediów społecznościowych.

Jeśli będziecie wieczorem przejeżdżać nieopodal obiektu, dobrze się mu przyjrzyjcie.

Czytaj również: Weterynarz musiał zgłosić się do policji. Małżeństwo z łącznie 311 zarzutami

PGE Narodowy ze specjalnym napisem

- W Światowym Dniu Mózgowego Porażenia Dziecięcego, na znak solidarności z osobami z MDP, na elewacji PGE Narodowego pojawi się napis "#17milionów", będący hasłem tegorocznej kampanii organizowanej przez Fundację Kolorowy Świat - poinformowano.

Akcja #17milionów ma na celu "uwrażliwienie polskiego społeczeństwa oraz zwrócenie uwagi na codzienne problemy osób dotkniętych MPD". Motywem przewodnim jest wskazany we wpisie kolor zielony, na który ma dziś rozbłysnąć świat.

Awantura w Sejmie! Kaczyński: Wiedziałem, że to jest agentura Putina!
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE