Perełki Warszawy 2021 wybrane! Co warto odkryć w stolicy?

i

Autor: Pixabay Perełki Warszawy 2021 wybrane! Co warto odkryć w stolicy?

Perełki Warszawy 2021 wybrane! Co warto odkryć w stolicy?

2021-11-12 15:22

Perełki Warszawy 2021 wybrane! Miasto ogłosiło zwycięzców konkursu na najciekawsze miejsca, które warto odwiedzić w stolicy. Wśród nich znalazły się rzadziej uczęszczane i przez wielu nieodkryte zakątki Warszawy. Wśród perełek znalazły się m.in. zbiorniki gazu na Woli, czy 200-letni kasztanowiec na podwórzu przy ulicy Elektoralnej.

Wybrano Perełki Warszawy 2021!

Perełki Warszawy 2021 wybrane! Miasto nagrodziło pomysłodawców najciekawszych tras spacerowych, które uwzględniają ciekawe, ale nieodkryte atrakcje stolicy. W konkursie - jak mówi Marzena Wojewódzka ze stołecznego ratusza - wyłoniono trzech laureatów.

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

- Zwycięzcą konkursu został Tomasz Obiński, który zaproponował spacer po bocznych uliczkach Śródmieścia. Na podium znalazły się też szlaki po przemysłowej Woli autorstwa Aleksandra Figielskiego oraz trasa po postindustrialnym Kamionku, zgłoszona przez Karolinę Dąbek - mówi Marzena Wojewódzka.

Co warto zobaczyć w stolicy?

W ramach konkursu jego finaliści zostali zaproszeni przez miasto do współtworzenia trzech klipów o ciekawych miejscach w Warszawie. - Można w nich zobaczyć takie perełki, jak zbiorniki gazu na Woli, 200-letni kasztanowiec ukryty na podwórzu przy ulicy Elektoralnej czy niezwykły mural autorstwa chińskiego artysty przy ulicy Bliskiej - dodaje Marzena Wojewódzka.

QUIZ. Czerwone Gitary, Beatlesi i inni. Kto gra w tym zespole? Komplet punktów wart tytułu melomana

Pytanie 1 z 15
Z jakim zespołem występował Paul McCartney?

Spoty laureatów konkursu można znaleźć na stronie warsawtour.pl.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE