Park of Poland. Już w czwartek otwarcie największego parku wodnego w Europie [CENY]

2020-02-19 17:12 AGO
Wkrótce otwarcie Park of Poland
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Wkrótce otwarcie Park of Poland

33 zjeżdżalnie, 18 basenów, 10 saun z różnych stron świata - to będzie największy park wodny w Europie! Park of Poland będzie zlokalizowany blisko Warszawy. Wiemy, kiedy odbędzie się wielkie otwarcie!

Na ten dzień czekają wszyscy fani wodnego szaleństwa! Długo zapowiadane otwarcie Park of Poland już za niecały miesiąc. 33 zjeżdżalnie, a wśród nich najdłuższa - 320 metrowa! Od ślizgawek dla dzieci, po ekstremalne zjeżdżalnie w ciemnościach. Będą też oczywiście baseny - aż 18! Basen termalny, basen solankowy, rzeka przygód czy wewnętrzny basen z barem, gdzie nie przerwyając kąpieli będzie można napić się kawy, albo drinka. Oprócz tego będzie można zrelaksować się w Wiosce Egipskiej, Koreańskiej Sali Wypoczynku czy - to opcja dla zimnolubnych - na Mont Blanc.

Na terenie parku będzie można także coś zjeść, a nawet przenocować.

Ceny Biletów

Ceny biletów do Park of Poland zależą m.in. od tego, jak dużo czasu chcemy tam spędzić. Można kupić bilet na 2 godziny, 4 godziny czy na cały dzień. Ceny wzrastają, gdy chcemy odwiedzić park w weekendy lub święta. Można też wykupić wstęp tylko do jednej ze stref, albo do wszystkich. Przykładowo, jeśli chcemy skorzystać przez całą sobotę ze wszystkich atrakcji - zapłacimy 139 zł. Mniej zapłacą seniorzy, niepełnosprawni i kobiety ciężarne. Szczegóły znajdziecie na stronie parkofpoland.com.

Wielkie otwarcie kompleksu już 20 lutego. Park of Poland znajduje się w miejscowości Wręcza - około 60 km od Warszawy.