OTWOCK - dziesiątki pudełek winogron wyrzucono do lasu: "rosną w opakowaniu"

2021-04-01 14:17
OTWOCK - setki pudełek winogron wyrzucono do lasu: ewolucja natury, rosną w opakowaniu
Autor: Marta Wojciechowska / www.facebook.com/groups/1678070395837965/user/100001299970042 Pudełka winogron wyrzucone w lesie

Plastikowe pudełka pełne winogron wyrzucone w środku lasu! Brak poszanowania dla przyrody kpiąco komentują mieszkańcy miasta. Przeczytajcie więcej na temat tej sprawy.

Kolejny przypadek śmiecenia w lesie. Tym razem w Otwocku. Na facebookowej grupie miasta pojawił się post jednej z mieszkanek. Donosiła ona o niecodziennym znalezisku - do lasku na Soplicowie ktoś postanowił wyrzucić kilkadziesiąt plastikowych opakowań pełnych winogron. Pod wpisem opatrzonym zdjęciami natychmiast zaczęły się pojawiać komentarze oburzonych mieszkańców. W większości w ironiczny sposób komentują oni zachowanie śmieciarza. Niesamowita ewolucja natury, rosną już w opakowaniu - napisał jeden z członków grupy.

Tajemniczy pasażer z pociągu milczał trzy miesiące. W bazie policyjnej pojawił się już jako 9-latek. Wiadomo kim jest

Mieszkańcy komentują zachowanie śmieciarza

Plastikowe opakowania znaleziono przy ul Protazego. Wygląda na to, że ktoś musiał tam wjechać od ul. Hrabiego. Część pudełek jest w kartonach, inne po prostu wysypano na ziemię. Mieszkańcy nie pozostawiają na sprawcy suchej nitki w komentarzach:

Mam nadzieję, że biznes właściciela będzie kwitł, tak jak te winogrona w plastiku

Ale trzeba mieć fantazje, aby wnieść do lasu takie kartony, tyle kontenerów stoi bliżej ulicy i bez dźwigania można je tam wystawić.

Już nie mogli wysypać samych owoców, a opakowania wyrzucić do śmieci? Cóż za głąby.

Nie da się nie przyznać racji komentującym. Każdy przedsiębiorca sprzedający produkty spożywcze ma obowiązek utylizacji niesprzedanego towaru. Niestety chęć zaoszczędzenie pieniędzy doprowadza do sytuacji takich, jak w Otwocku. Zobaczcie zdjęcia w poniższej galerii.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE