Otwarte Klatki zapraszają Spacer Botaniczny po Polu Mokotowskim z Mead Ladies

2022-08-19 11:17
Otwarte Klatki zapraszają Spacer Botaniczny po Polu Mokotowskim z Mead Ladies
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

W najbliższy poniedziałek tj. 22.08.2022 odbędzie się Spacer Botaniczny po Polu Mokotowskim organizowany przez Stowarzyszenie Otwarte Klatki we współpracy z Mead Ladies. Wydarzenie rozpocznie się pod Pomnikiem Jazdy Polskiej, o godzinie 18. Cały dochód zostanie przekazany na pomoc zwierzętom.

W najbliższy poniedziałek tj. 22.08.2022 odbędzie się Spacer Botaniczny po Polu Mokotowskim organizowany  przez Stowarzyszenie Otwarte Klatki we współpracy z Mead Ladies. Wydarzenie rozpocznie się pod Pomnikiem Jazdy Polskiej, o godzinie 18.

Stowarzyszenie Otwarte Klatki walczące o prawa i dobrostan zwierząt hodowlanych, znane z takich kampanii jak „Jak one to znoszą?” czy „Cena Futra”, organizuje Spacer Botaniczny po Polu Mokotowskim we współpracy z Mead Ladies.

Pole Mokotowskie to popularne miejsce spacerów, ale… co tak naprawdę wiemy o roślinach, które mijamy? Czy ta przestrzeń stworzona ręką człowieka jest pod naszą kontrolą czy natura zaprowadziła tam swoje rządy? Które z gatunków flory miejskiej są rodzime, a które inwazyjne? Na te i inne pytania będziemy szukali odpowiedzi w trakcie dwugodzinnego wieczornego spaceru, w poniedziałek, 22 sierpnia, od godziny 18-tej.  Swoją wiedzą podzieli się z nami Kaja Nowakowska z Mead Ladies, pasjonatka przyrody i ekspertka zielarstwa.

Liczba miejsc jest ograniczona, zapraszamy do zapisywania się na wydarzenie przez formularz: https://docs.google.com/forms/d/14umwP7rg6Vh9jvvfGu8pxKxgntC3W9UVHwC5zjUdEgs/edit

Kłęby dymu w okolicy pętli tramwajowej w Bydgoszczy

Jak dobrze znasz polskie kino lat 80-tych? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Dokończ słowa piosenki Romka Wesołego z filmu “Miś” (1980): “Mam na…. domek”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE