Ośrodek dla Kotów Miejskich Koteria jest w dramatycznej sytuacji! Czy można im pomóc?

2021-03-19 13:11
Ośrodek dla Kotów Miejskich Koteria jest w dramatycznej sytuacji! Czy można im pomóc?
Autor: Canva.com Ośrodek dla Kotów Miejskich Koteria jest w dramatycznej sytuacji! Czy można im pomóc?

W dramatycznej sytuacji znalazł się Ośrodek dla Kotów Miejskich Koteria. Czy można im pomóc? Ośrodek prosi wszystkich miłośników zwierząt o wsparcie zrzutki. Wciąż można również adoptować przebywające pod ich opieką koty. Jako przyszli właściciele najmilej widziani są mieszkańcy stolicy.

W dramatycznej sytuacji znalazł się Ośrodek dla Kotów Miejskich Koteria. "Przez 12 lat działalności nie robiliśmy takich zbiórek co spowodowało, że długi jakie zaciągnęliśmy/zaciągamy stale rosną, a my przestajemy mieć szanse żeby je spłacać na bieżąco. Do tej pory mieliśmy nadzieję, że uda nam się wyjść na prostą, ale chwilowo utknęliśmy w martwym punkcie. Dlatego zwracamy się do Was o wsparcie zrzutki, którą założyliśmy abyśmy mogli utrzymać Ośrodek i dalej pomagać kotom miejskim" - apelują pracownicy i wolontariusze ośrodka.

Wciąż możecie również adoptować zwierzęta będące pod opieką ośrodka. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w poniższym poście.

Ośrodek dla Kotów Miejskich Koteria jest w dramatycznej sytuacji - jak pomóc?

Zrzutkę na ośrodek znajdziecie pod TYM LINKIEM. Ośrodek Koteria już od 12 lat za darmo kastruje i leczy koty wolno żyjące na terenie Warszawy. To zaplecze dla wszystkich opiekunów kotów miejskich, miejsce, w którym można uzyskać wsparcie i pomoc w akcji łapania zwierząt potrzebujących pomocy, a następnie tej pomocy udziela. 

Dance Dance Dance - najlepsze występy z programu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE