Obraz bez tytułu, 1984

i

Autor: Zdzisław Beksiński (copyrights inherited by Muzeum Historyczne w Sanoku)

Obejrzyjcie niesamowite obrazy Beksińskiego. Wystawa Sztuka Fantastyczna w Warszawie

2023-01-30 14:03

Już wkrótce w Warszawie będzie można obejrzeć niesamowite obrazy Zdzisława Beksińskiego i innych mistrzów surrealizmu i sztuki fantastycznej. Sprawdźcie, szczegóły dotyczące wystawy „Sztuka Fantastyczna w Warszawie”.

Obrazy Beksińskiego w Warszawie

„Sztuka Fantastyczna w Warszawie” jest drugą edycją cieszącej się dużą popularnością wystawy mistrzów surrealizmu i sztuki fantastycznej. Zeszłoroczna wystawa przyciągnęła kilkadziesiąt tysięcy osób. Wszystko wskazuje na to, że druga edycja może przyciągnąć jeszcze większe tłumy, ponieważ podczas tegorocznego wydarzenia będzie można podziwiać dzieła m. in. Zdzisława Beksińskiego, Jerzego Dudy-Gracza, Wiesława Wałkuskiego, Dariusza Zawadzkiego, Jacka Szynkarczuka, Maksymiliana Novak-Zemplińskiego, czy Andrzeja Olczyka. Co więcej, jak zapewniają organizatorzy olbrzymia większość ekspozycji, będzie po raz pierwszy prezentowana publicznie.

Wystawę obejrzycie w Muzeum Sztuki Fantastycznej na terenie Centrum Praskiego Koneser, ul. Ząbkowska 31, Warszawa.Ceny biletów na wystawę „Sztuka Fantastyczna w Warszawie”: bilet ulgowy – 25 złotych, bilet normalny – 35 złotych.

Wystawę można będzie oglądać od 12 lutego do 28 maja 2023.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE