Aldi

i

Autor: materiały prasowe

Zakupy

Nowy sklep Aldi w Ożarowie Mazowieckim. Znamy datę i godzinę otwarcia!

2023-09-26 21:28

W Ożarowie Mazowieckim powstał całkowicie nowy sklep Aldi. Market znaleźć można przy ulicy Poznańskiej 224. Sieć ujawniła już datę i godzinę otwarcia, a także poinformowała, na jakie promocje mogą liczyć pierwsi klienci.

Nowy sklep Aldi w Ożarowie Mazowieckim - kiedy otwarcie?

Przedstawiciele sieci Aldi zdradzili już, że nowy sklep rozpocznie działanie w środę, 27 września o godz. 6:00. - Każde otwarcie sklepu Aldi to dla nas ogromny sukces i potwierdzenie naszego rozwoju. Jako sieć jesteśmy dziś obecni w każdym województwie i chcemy także zagościć w większości polskich domów. Nasi klienci wiedzą, że w Aldi znajdą lokalne i międzynarodowe produkty wysokiej jakości, ponieważ Aldi ma to coś, czego nie ma nigdzie indziej, [...]. Wierzymy, że klienci naszej nowej lokalizacji w Ożarowie Mazowieckim znajdą również to "coś" i zyskają przekonanie, że Aldi to pewność udanych zakupów – mówi Wojciech Seroczyński, Kierownik Sprzedaży Aldi w Polsce. 

Warto zaznaczyć, że na pierwszych odwiedzających czekać będą wyjątkowe promocje na produkty marek własnych. Poza tym klienci będą mogli skorzystać z degustacji asortymentu dostępnego tylko w Aldi, która odbędzie się w godz. 11:00-19:00. Każdy, kto w tygodniu otwarcia sklepu w Ożarowie Mazowieckim zrobi zakupy za 100 zł, otrzyma bony o łącznej wartości 100 zł (20 zł x 5) na kolejne zakupy.

- Sklep w Ożarowie Mazowieckim przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. Łączna powierzchnia nowego Aldi wynosi ok. 1000 m2. Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest bowiem w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Tuż przy wejściu na klientów czeka komfortowy parking z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych - przekazali przedstawiciele sieci.

Sklep będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 6:00-22:00. Poza tym będzie go można oczywiście odwiedzać w niedziele handlowe (9:00-20:00). Zatrudnienie w nowej lokalizacji znalazło kilkunastu pracowników.

Maraton Warszawski 2023. Zdjęcia uczestników:

Tańczące z promocjami 19.09.2023
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE