Nowy przewodnik po warszawskim zoo! Co w nim znajdziemy? [ZOO WARSZAWA, ATRAKCJE]

2021-02-01 9:06
Nowy przewodnik po warszawskim zoo! Co w nim znajdziemy? [ZOO WARSZAWA, ATRAKCJE]
Autor: Canva.com Nowy przewodnik po warszawskim zoo! Co w nim znajdziemy? [ZOO WARSZAWA, ATRAKCJE]

Nowy przewodnik po warszawskim zoo! Co w nim znajdziemy? W sprzedaży jest już najnowszy przewodnik po warszawskim zoo. Znajdziemy w nim nie tylko przydatne informacje dla zwiedzających, lecz również ciekawostki ze świata zwierząt. Jeśli chcesz lepiej poznać mieszkańców ogrodu to nie zastanawiaj się nad zakupem!

W sprzedaży jest już najnowszy przewodnik po warszawskim zoo. "Jeśli chcecie dowiedzieć się: jak mają na imię nasze zwierzęta, ile mają lat i skąd do nas przyjechały, jakie są kategorie zagrożenia zwierząt, ich dieta, obszar występowania w naturze, ile ton różnych pokarmów zjadają rocznie nasi podopieczni, po co dziś istnieją ogrody zoologiczne, jaka jest historia warszawskiego zoo i więcej o wszystkich dyrektorach warszawskiego zoo to zachęcamy do zakupu przewodnika" - informują pracownicy zoo. Przewodnik można kupić w Punkcie Obsługi Klienta (POK) przy ul. Ratuszowej.

Atak zimy. Ogromna śnieżyca w Warszawie
Sonda
Czy chciałbyś, żeby w Polsce była taka zima?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE