Mandalorian mural

Nowy mural w Warszawie. Fani serialu "The Mandalorian" będą zachwyceni!

2023-03-21 10:57

Nowy mural w Warszawie. Na jednym z warszawskich budynków pojawił się Din Djarin, wojownik z bardzo popularnego serialu „The Mandalorian”. Zobaczcie zdjęcia muralu z Warszawy!

Mural z serialu „The Mandalorian” w Warszawie

Osoby uwielbiające filmy z uniwersum Gwiezdnych Wojen będą zachwycone nowym muralem, na którym przedstawiony został Din Djarin, mandaloriański wojownik z serialu „The Mandalorian”. Produkcja Disney+ w której występuje aktor Pedro Pascal, zyskuje olbrzymią popularność wśród widzów.

Warszawianki i warszawiacy mogą już podziwiać najnowszy mural, który nawiązuje nie tylko do filmu, ale również do stolicy i jej charakterystycznych budynków. Projekt muralu stworzony został przez Olę Jasionowską.

„Z okazji premiery 3. sezonu „The Mandalorian” zaproszono mnie do zaprojektowania hełmu z uniwersum nawiązującego do warszawy. W efekcie powstał ten trochę brutalistyczny, ale wciąż wintydżowy miejski pejzaż, który wciąż bazuje na tym, co (dla mnie) w graficznej stronie tego świata najbardziej charakterystyczne.” - pisze autorka muralu na swoim Facebooku.

Warszawski mural znajdziecie w Warszawie w okolicach Jaworzyńskiej / Metro Politechnika. Pozostałe prace nawiązujące do tego serialu stworzone zostały także w innych miastach: Gdańsku, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Warszawiak Roku Tytus Brzozowski o pomysłach na murale i ulubionym miejscu w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE