Lidl

i

Autor: materiały prasowe

Zakupy

Na Białołęce powstanie nowy Lidl? Wcześniej w tym miejscu znajdował się Auchan

2023-10-04 15:48

Białołęka to jedna z granicznych dzielnic Warszawy. Jak się jednak okazuję, jej lokalizacja świetnie wpasowuje się w strategię biznesową sieci Lidl. Jeden z mieszkańców Białołęki zdradził internautom, że szykuje się budowa kolejnego sklepu marki w tej części Warszawy.

Lidl inwestuje w Białołękę. Jest tam już kilka sklepów znanej sieci

Polacy kochają robić zakupy w supermarketach. Szczególnie, jeśli w grę wchodzą świeże oraz dobrze dobrane produkty. Jedna z marek najprawdopodobniej przypadła do gustu mieszkańcom Białołęki bardziej niż pozostałe. Wiele wskazuje na to, że w nadchodzącym czasie powstanie tam już czwarty Lidl w obrębie trzech kilometrów.

Lokalizację lokalu zdradził jeden z członków grupy na Facebooku "Białołęka Nowodwory i Tarchomin". Spacerując w okolicy, dostrzegł tablicę, informującą o prowadzonej budowie. Jak się okazało, nowy sklep sieci Lidl powstać ma przy ul. Odkrytej 62, w miejscu dawnego sklepu Auchan.

Nowy sklep Lidla zostanie otwarty prawdopodobnie w połowie 2024 r. Sieć nie odpowiedziała jeszcze na naszą wiadomość w sprawie konkretnej daty udostępnienia lokalu klientom.

Zobacz poniżej zdjęcia z protestu budżetówki w Warszawie:

Na 62 hektarach dawnej fabryki FSO w Warszawie powstanie nowoczesne miasto. Nie ma drugiego takiego projektu na świecie!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE