Lidl

i

Autor: Wikimedia Commons / Onderwijsgek Lidl

Z Warszawy

Nowe sklepy Lidl 2024 w Warszawie i całym woj. mazowieckim. Gdzie powstaną?

2024-02-21 14:21

Lidl jest jedną z najpopularniejszych sieci handlowych w Polsce. W całym kraju ma już ponad 850 sklepów, z których każdego dnia korzystają tysiące klientów. Gdzie można spodziewać się otwarcia kolejnych placówek w 2024 r.? Sprawdziliśmy to dla woj. mazowieckiego.

Lidl - nowe sklepy w 2024 r. (lokalizacje w woj. mazowieckim)

Lidl stawia w naszym kraju na dynamiczny rozwój. Przedstawiciele sieci podkreślają, że obecnie otwierają już kilkadziesiąt sklepów rocznie i nie zamierzają zwalniać tempa. Jak zaznaczyła Aleksandra Robaszkiewicz z Lidl Polska, ekspansja w narzuconym rytmie zostanie utrzymana.

Warto zaznaczyć, że sama sieć jest już dostępna w 31 krajach. Na arenie międzynarodowej ma już ponad 12 tys. sklepów - poziom ten osiągnięto w lipcu 2023 r.,  gdy otwarto placówkę przy ulicy Żupniczej 15 w Warszawie.

Pod koniec 2023 r. postanowiliśmy zapytać biuro prasowe marki o kolejne planowane otwarcia, które przypadną na 2024 r. Gdzie w woj. mazowieckim pojawią się nowe sklepy Lidl?

- W przyszłości na Mazowszu planujemy otwarcia sklepów w Nowych Lipinach, Dawidach Bankowych oraz w Warszawie, przy ul. Odkrytej i ul. Radzymińskiej - poinformowała naszą redakcję Robaszkiewicz.

Zważając na tempo rozwoju sieci, z czasem ogłoszeń dotyczących nowych placówek Lidla w stolicy i jej okolicach powinno się pojawiać jeszcze więcej. Będziemy je śledzić i uzupełniać artykuł na bieżąco.

Ceny na jarmarku bożonarodzeniowym w Warszawie - zobacz zdjęcia:

Tańczące z promocjami 28.11.2023