Wielkie otwarcie

Nowe centrum handlowe pod Warszawą już otwarte. Park Glinianka przyciągnął tłumy

2023-03-31 15:48

Park Glinianka został oficjalnie otwarty w czwartek, 30 marca. Nowe centrum handlowe pod Warszawą przyciągnęło tłumy klientów, dla których przygotowano liczne atrakcje. Jak wyglądał ten wyjątkowy dzień? Kiedy można odwiedzać Park Glinianka i jakie sklepy w nim znajdziemy?

Oficjalnemu otwarciu Parku Glinianka towarzyszyły liczne atrakcje dla odwiedzających, przygotowane zarówno przez inwestora, jak i punkty usługowo-handlowe działające na terenie centrum handlowego. Na uroczystość otwarcia przybyli przedstawiciele lokalnych władz, partnerzy i tłum klientów. Otwarcie spowodowało kilkusetmetrowe korki, które zelżały dopiero wieczorem. Popularność wydarzenia mogą udowadniać zdjęcia z zapełnionego po brzegi parkingu.

Centrum handlowe Park Glinianka otwarte

- To niezwykła radość i duma sfinalizować tak duże przedsięwzięcie, jakim jest Park Glinianka – wyjątkowy projekt na mapie Mazowsza. Cieszy nas też szybkie tempo, w jakim udało nam się przeprowadzić tę inwestycję. A wszystko dzięki staraniom i wielkiemu zaangażowaniu naszego Zespołu i niezawodnych Partnerów - podkreśla Łukasz Komierowski, prezes REDKOM Development.

Czytaj również: Centrum Nauki Kopernik otworzyło nową pracownię. Miejsce prac badawczo-rozwojowych

Właściciele Parku Glinianka nie ukrywają, że mają ambicję stworzyć lokalny „rynek” dla szerokiej okolicy. Klientów mają przyciągać nie tylko sklepy, ale i strefa rekreacyjna - ławki, boisko do siatkówki plażowej, huśtawki i trampoliny dla dzieci.

Cały Park położony jest nad stawem, od którego obiekt wziął swoją nazwę. Zielona strefa rekreacyjna dedykowana jest także organizowaniu lokalnych wydarzeń, które pomogą miejscowej społeczności skutecznie się integrować.

Centrum handlowe Park Glinianka - sklepy

Jak zaznaczają właściciele centrum, część handlowo-usługową tworzą dwa budynki o łącznej powierzchni ponad 10 000 mkw. Do najemców dołączyły niedawno Jysk oraz piekarnia Grzybki. Na terenie galerii działają już również m.in. Carrefour, Rossmann, Sinsay, Pepco, TEDI czy KIK.

Centrum handlowe Park Glinianka - adres, dni otwarcia

Park Glinianka zlokalizowany jest pod adresem Łubna 69. Klienci mogą go odwiedzać od poniedziałku do soboty i w niedziele handlowe.

Wiosenne Rękoczyny, czyli targi rzeczy wyjątkowych w Młynach Rothera
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE