Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Canva

Nowa funkcja na Tinderze. Jak działa tryb incognito?

2023-02-08 15:30

Tinder to jedna z najpopularniejszych aplikacji randkowych. Jednak najnowsza funkcja Tindera zyskuje mieszanie opinie wśród użytkowników. Jak działa tryb incognito na Tinderze i czy faktycznie ułatwi on zdrady? Sprawdźcie, co się zmieniło w tej popularnej aplikacji.

Tinder nowe funkcje – tryb incognito

Aplikacja randkowa Tinder to prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalna tego rodzaju aplikacja na świecie. Wiele osób ceni sobie ją i w ten sposób znajduje miłość. Jednak korzystanie z tej aplikacji może przyczynić się do powstawania krępujących sytuacji. Dla wielu użytkowników możliwość wyszukania ich profilu przez współpracownika czy szefa może być krępujące.

Nie jest tak, że czymś nowym i nieznanym jest fakt, że poprzez znalezienie profilu na tego typu aplikacjach randkowych wychodziły na światło dzienne oszustwa i zdrady w związkach.

Najnowsza funkcja Tindera ma być odpowiedzią na potrzeby klientów tej aplikacji i umożliwić użytkownikom korzystanie z niej w trybie incognito. Co to oznacza?Wprowadzenie trybu incognito platforma ogłosiła 7 lutego. Pozwala on na częściowe ukrycie swej obecności w tym serwisie. Użytkownik z aktywnym trybem incognito będzie wyświetlał się tylko osobom, które zostały przez niego polubione. Ta praktyczna funkcja dostępna będzie dla subskrybentów płatnej wersji serwisu Tinder+.

Dodatkowo pojawiła się też możliwość blokowania profili już z poziomu widoku profili polecanych, czyli jeszcze przed ich polubieniem lub pominięciem. Do tej pory opcja blokady możliwa była jedynie poprzez numery telefonów powiązane z danym profilem.

Wiele osób zastanawia się, czy takie ukrywanie profilu nie przyczyni się do większej liczby zdrad poprzez aplikację. Póki co trudno to ocenić, ale jeśli osoba, z którą jesteśmy w związku ma aktywne konto w aplikacji randkowej to może nam się zaświecić „czerwona lampka”.

Kolejna zmiana w aplikacji to możliwość zgłaszania wiadomości bezpośrednio z poziomu czatu. Jeżeli od innego użytkownika otrzymamy wiadomość, którą uznamy za obelżywą lub niepokojącą to będzie można ją wysłać obsłudze serwisu w formie pojedynczych wiadomości, a nie całego profilu.

Żeby to zrobić wystarczy dotknąć i przytrzymać wiadomość, która w naszej ocenia narusza regulamin Tindera.

Skandal na Gali Empiku! Doda niedopuszczona do głosu! "Czuje się jak niechciany gość"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE