Niszczą samochody na Mokotowie! Napisy na autach zdradzają żądania. To ekoterroryści?

2020-01-21 11:20
Mokotów
Autor: Canva.com

Na Mokotowie na parkingu przy al. Niepodległości dzieją się niepokojące rzeczy. Mieszkańcy ostrzegają się wzajemnie przed wandalem lub wandalami, którzy niszczą samochody. O to zachowanie podejrzane są ruchy anty-samochodowe. Na karoserii zniszczonych aut pojawiają się jednoznaczne napisy. Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl Warszawa.

Uwaga kierowcy! Na Mokotowie od kilku dni dzieją się dziwne rzeczy. Zaparkowane w okolicach Niepodległości auta 'ozdobiły' napisy stawiające jasne żądania. Mieszkańcy ostrzegają się wzajemnie na facebookowych grupach i proszą o większe zwracanie uwagi na nietypowe zachowania. Możliwe, że nieznani sprawcy pozostawili do tej pory napisy nawet na kilkunastu samochodach! Wykonane są one kolorowym sprayem i usunięcie ich może być nawet niemożliwe. Niektórzy podejrzewają, że to akcja ruchu antysamochodowego. Na karoseriach pojawiają się żądania jak 'nie parkuj tu' i 'nie smrodź'.

Auto
Autor: Anonimowy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE