Nightskating Warszawa

i

Autor: https://www.facebook.com/Nightskating.Warszawa/ Nightskating Warszawa

Nightskating Warszawa - Błyskotekę czas zacząć! poznajcie DATĘ i TRASĘ nocnego przejazdu rolkarzy

2022-04-21 9:29

Rolki na nogi, odblaski na ręce, kaski i ubrania - oto przygotowania do Błyskoteki! Pod takim hasłem odbędzie się nocny przejazd rolkarzy ulicami stolicy w ramach Nightskating Warszawa. W naszym artykule znajdziecie datę, trasę i wszystkie ważne informacje dotyczące wydarzenia.

Nightskating Warszawa to jedno z ulubionych wydarzeń wszystkich stołecznych rolkarzy! Ta radosna "impreza na kółkach" za każdym razem przyciąga setki wielbicieli i wielbicielek jazdy na rolkach. Tak bez wątpienia będzie i tym razem! Możemy się spodziewać nie tylko dużej frekwencji, ale też... sporo światła! Najbliższe wydarzenie odbywa się pod hasłem "Błyskoteka", dlatego organizatorzy zachęcają do zakładania odblasków i światełek, dzięki którym wszyscy będą lepiej widoczni, a przez to również bezpieczniejsi na trasie. Data wydarzenia i trasa przejazdu są już znane. Sprawdźcie, kiedy i którędy pojadą uczestnicy Nightskating Warszawa.

Borkoś wróci na ulice Warszawy! Zobacz jego najnowszy pojazd

Kiedy jest Nightskating Warszawa?

Kiedy odbędzie się nocny przejazd rolkarzy i wrotkarzy ulicami stolicy? Najbliższą imprezę z cyklu Nightskating Warszawa zaplanowano na 21. kwietnia 2022 (czwartek) o godzinie 20:30 (zbiórka od 19:30 pod Pomnikiem Kopernika na Krakowskim Przedmieściu). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Nightskating Warszawa - trasa kwietniowego przejazdu

Każdy przejazd Nightskating Warszawa odbywa się na innej trasie, która charakteryzuje się różnorodnością długości, szerokości, jakości ulic oraz różnicą przewyższeń. Poziom trudności trasy najbliższego wydarzenia organizatorzy określają jako łatwy. Uczestnicy będą więc mieli okazję do spokojnego przejazdu w gronie innych osób kochających rolki. Dystans to 19 km. Rolkarze i rolkarki pojadą ulicami: Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Aleje Jerozolimskie – Marszałkowska – Świętokrzyska – Prosta – Kasprzaka - Aleja Prymasa Tysiąclecia – Wolska – Aleja Solidarności – Okopowa – Dzika – al. Jana Pawała II – Świętokrzyska – Emilii Plater – Aleje Jerozolimiskie – Marszałkowska – Waryńskiego - Tadeusza Boya-Żeleńskiego – Bagatela - Aleje Ujazdowskie – Nowy Świat - Krakowskie Przedmieście.

My również pojawimy się na trasie! Radio ESKA wspiera i promuje Nightskating Warszawa już od 11 lat! Zachęcamy do odwiedzania facebookowego profilu Nightskating Warszawa oraz strony Nightskating Warszawa, gdzie znajdziecie daty kolejnych wydarzeń. Mapkę z trasą oraz szczegółowe informacje dotyczące przejazdu 21. kwietnia znajdziecie zaś w poście zamieszczonym poniżej.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!