Terminale na cmentarzu. Kwesta na Powązkach na powązkach online. Zbiórka trwa!

2020-11-03 11:59 SM
Wszystkich Świętych 2020. Cmentarze będą otwarte 1 listopada? Jest porozumienie
Autor: pixabay.com Wszystkich Świętych 2020. Cmentarze będą otwarte 1 listopada? Jest porozumienie

Można nie tylko wrzucić do puszki, ale też zapłacić kartą i zrobić przelew. Tegoroczna kwesta na warszawskich Powązkach m.in. ze względu na pandemię jest dużo nowocześniejsza. Pieniądzewciąż można wpłacać na różne sposoby. Więcej informacji znajdziecie w tym artykule!

ESKA XD #006

Terminale na cmentarzu

Oprócz kwestujących z puszkami, na cmentarzu  po raz pierwszy pojawiły się terminale. Stanęły  one w kilku punktach i pozwoliły wesprzeć akcje płacąc kartą. Można to zrobić też bez wychodzenia z domu - dzięki internetowej zbiórce. 

- To jest i odpowiedź na trudne czasy i takie wyjście naprzeciw nowocześniejszym formom płatności. Myśleliśmy o tym już wcześniej, ale epidemia przyspieszyła nasze działania. To jest dla nas ale pewnego rodzaju wyzwanie, ale jesteśmy zmobilizowani właśnie tym, że normalna kwesta będzie zapewne znacznie skromniejsza, będzie mniej ludzi, będą przychodzili w rozmaite dni. Musimy więc szybciej dokonać tego skoku do nowoczesności - mówi Marcin Święcicki, przewodniczący Społecznego Komitetu Opieki nad Starymi Powązkami imienia Jerzego Waldorffa.

Kwesta na Powązkach odbyła się już po raz 46. Artyści, politycy i dziennikarze będą zbierali pieniądze na ratowanie Starych Powązek przez dwa dni - 31 października i 1 listopada.

Pomóc możecie klikając link i wpłacając pieniądze:

https://zrzutka.pl/powazki