Nie trzeba wyjeżdżać z Warszawy, żeby zasmakować regionalnych smakołyków! Kulinarna podróż z Jarmarkiem Produktów Regionalnych w Blue City

i

Autor: materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Nie trzeba wyjeżdżać z Warszawy, żeby zasmakować regionalnych smakołyków! Kulinarna podróż z Jarmarkiem Produktów Regionalnych w Blue City

2020-07-16 12:01

Kulinarna podróż z Jarmarkiem Produktów Regionalnych Nie trzeba wyjeżdżać z Warszawy, żeby zasmakować regionalnych smakołyków. Od 22 do 25 lipca w Blue City będzie można kupić produkty z Podlasia, Suwalszczyzny, Mazowsza, Lubelszczyzny i Podhala.

Na straganach lipcowego jarmarku znajdą się takie produkty jak pieczywo z Sierpca, wędliny z Podlasia i Roztocza, wędzone ryby z jeziora Żywieckiego, nabiał z Suwalszczyzny, oscypki i bundz prosto z Podhala, gotowe regionalne dania jak np. zupy, bigos, kartacze, piróg biłgorajski, pierogi i babkę ziemniaczaną, ciasta i wiele innych, naturalnych i domowych przysmaków.

Wśród wystawców znajdą się również dwa gospodarstwa pasieczne oferujące najwyższej jakości miody: Gospodarstwo Pszczelnik oraz gospodarstwo Janusza Januszkiewicza.

Nie zabraknie stoisk z węgierskimi wędlinami, greckimi oliwkami i winami, włoskimi serami, herbatami i słodyczami z Azerbejdżanu.

Warto pamiętać, że na jarmarkach w Blue City można się nie tylko kupić naturalne produkty, ale porozmawiać z ich wytwórcami, dowiedzieć się ciekawych rzeczy o pochodzeniu dostępnych towarów, jak również o tradycji lokalnej.


# lokalni producenci

# swojskie jedzenie

# domowe przysmaki

Źródło: materiały prasowe Blue City

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
Warto oddawać krew - przekonują honorowi dawcy:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE