Nie odpuściła byłemu chłopakowi. Policja odkryła, że już powinna być za kratami

2022-08-05 13:16
Zatrzymana kobieta
Autor: policja.pl

Policjanci z Celestynowa zatrzymali 29-latkę, która zniszczyła futrynę drzwi swojego byłego chłopaka oraz naruszyła jego mir domowy. Funkcjonariuszom szybko udało się ją odnaleźć. Gdy tego dokonali, odkryli, że kobieta powinna być wtedy w więzieniu.

Policjanci z Celestynowa zostali wezwani do jednego z domów, do którego wtargnęła 29-latka. Kobieta miała m.in. uszkodzić futrynę drzwi. Jak się okazało, posesja należała do jej byłego partnera.

"Funkcjonariusze po ustaleniu przebiegu zdarzenia, rozpoczęli poszukiwania kobiety i kilka chwil później zatrzymali ją niedaleko miejsca przestępstwa. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił śledczym przedstawić 29-latce zarzuty dotyczące zniszczenia mienia i naruszenia miru domowego. Jej losem wkrótce zajmie się sąd" - przekazali mundurowi.

29-latka już wcześniej powinna siedzieć

Co ciekawe, po sprawdzeniu danych zatrzymanej okazało się, że była ona poszukiwana. Miała bowiem trafić do więzienia na rok za przestępstwa, za które została wcześniej skazana. 29-latka najwyraźniej nie stawiła się bowiem na odbycie kary.

Ostatecznie została jednak doprowadzona do zakładu karnego. Spędzi tam zasądzony okres. 

Dron - nowa broń policjantów do walki z piratami drogowymi
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE