Nie miał najmniejszych skrupułów. Na cmentarzu okradł staruszkę sprzątającą nagrobek męża

2022-11-10 15:36
cmentarz
Autor: Pixabay

60-latek okradł seniorkę, która na jednym z warszawskich cmentarzy sprzątała nagrobek męża. Mężczyzna został już zatrzymany przez policjantów z Targówka i usłyszał zarzut.

- Zgłaszająca opowiedziała mundurowym dokładnie, co się wydarzyło. Wyjaśniła, że sprzątając pomnik męża zostawiła bez nadzoru wózek na zakupy. Jej chwilową nieobecność wykorzystał nieznany jej mężczyzna, który wyjął z niego jakiś przedmiot i zaczął się szybko oddalać - przekazała kom. Paulina Onyszko.

Kobieta starała się zatrzymać uciekającego mężczyznę, co nie przyniosło skutku. Okazało się, że złodziej zdążył zabrać jej portfel oraz telefon

Czytaj również: Nowe drzewa w Warszawie. Uroczysko Las Bemowo zyskało 2000 nowych drzew

Mężczyzna okradł staruszkę na cmentarzu

78-latce mogli na szczęście napotkana pracownica cmentarza oraz jej mąż. - Dzięki ich szybkiej reakcji, opisany 60-latek po kilku minutach został ujęty. [...] Przy 60-latku policjanci zabezpieczyli gotówkę w tej samej kwocie, jaką utraciła zgłaszająca. Mężczyzna nie przyznawał się do tej kradzieży, jednak nie był w stanie powiedzieć, w jakich nominałach miał pieniądze. Wyjaśnił, że otrzymał je od żony, a po chwili temu zaprzeczył. Potem tłumaczył, że otrzymał wynagrodzenie od pracodawcy, mimo że jest bezrobotny - dodała mundurowa.

Ostatecznie mężczyzna został zatrzymany przez policję. Usłyszał już zarzut kradzieży mienia na szkodę zgłaszającej sprawę 78-latki. Może trafić do więzienia na nawet 5 lat.

Taksówkarz zrobił to na oczach policjantów! Mundurowi włączyli koguty i ruszyli za nim
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE