NASA wyśle Cię na Marsa za darmo! Jak zdobyć bilet na lot w kosmos?

2020-10-07 17:35
NASA wyśle Cię na Marsa za darmo!
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne NASA wyśle Cię na Marsa za darmo!

To okazja jedna na milion! Każdy z nas ma szansę zaistnieć na Marsie! NASA uruchomiła program Send Your Name to Mars. Jak "wysłać się" na Marsa i to za darmo?! Dowiesz się więcej czytając ESKA Warszawa.

Muzeum Neonów w Warszawie

Send Your Name to Mars

NASA ponownie rusza z programem "Send Your Name To Mars"! Może nie od razu polecimy na Czerwoną Planetę, ale... możemy tam zostawić chociaż cząstkę siebie! Narodowa Agencja Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej już kiedyś wysłała imiona i nazwiska internautów na Marsa. Wówczas w kosmos poleciały dane aż 10.9 mln osób! Teraz możemy to powtórzyć!

Czytaj także: Żyrafy i Smoki rozświetlą noc! W tym tygodniu wyjątkowe zjawiska na niebie! Gdzie oglądać?

Wirtualny bilet w Kosmos: Jak go kupić?

Wszystko odbywa się przez internet i... za darmo! Wystarczy wejść na specjalnie utworzoną stronę i uzupełnić wirtualny bilet. Wasze imię i nazwisko pojawi się na specjalnym mikrochipie, który poleci w kosmos podczas najbliższej misji na Marsa.

Jak wygląda bilet na Marsa?

Bilet na Marsa ma formę karty pokładowej. Widnieje na niej logo NASA, data wylotu - 2026 rok, a także imię i nazwisko pasażera. Widać też na nim zdjęcie Marsa. Całość trwa zaledwie kilka sekund i nic nie kosztuje.

Czytaj także: Koniec świata 7 października? Asteroida zbliża się do Ziemi! Wiemy co się stanie!

Radio ESKA Warszawa leci na Marsa!
Autor: NASA Radio ESKA Warszawa leci na Marsa!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE