koncert

i

Autor: Pexels

Wydarzenia

Zakończenie lata na Woli. Będą festiwalowe atrakcje i koncerty!

2023-09-23 12:13

Zakończyły się wakacje, a jesień zbliża się coraz większymi krokami. Jedna z imprez, podczas której warszawiacy będą mogli pożegnać lato, odbędzie się już wkrótce na Woli. Sprawdźcie, jakie atrakcje będą czekały na uczestników wydarzenia!

Zakończenie lata na Woli 2023 - kiedy i gdzie się odbędzie?

Imprezę kończącą sezon letni na Woli zaplanowano na sobotę, 23 września. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17:00 i zgodnie z obecnymi planami potrwa do godz. 22:00. Wszystkie atrakcje będą czekały na Letniej Scenie Progresji (ul. Fort Wola 22).

- Mimo że aura za oknem na to nie wskazuje, powoli zbliżamy się do jesieni. Więc zanim przyjdzie jesień, uczcijmy to niezwykle gorące, piękne lato i zakończymy je z przytupem! - zapraszają organizatorzy.

Zakończenie lata na Woli 2023 - kto wystąpi? Koncerty, atrakcje

Impreza rozpocznie się o godz. 17:00, a już o 18:00 na scenie pojawi się zwyciężczyni 6. edycji The Voice Kids Martyna Gąsak. Później, o godz. 19:00 przez publicznością wystąpi Martyna Cyrko. Wydarzenie uświetni również występ gwiazdy wieczoru, czyli Roxie Wegiel. Koncert młodej artystki zaplanowano na godz. 20:30.

Warto zaznaczyć, że na uczestników imprezy czekają również inne niespodzianki. - W imprezowy nastrój wprowadzą nas kreatywne atrakcje, takie jak m.in. warsztaty makijażu scenicznego, gry grupowe oraz losowanie nagród, w którym każdy z naszych gości będzie miał szansę wygrać! - przekazali organizatorzy.

Wstęp na imprezę będzie całkowicie bezpłatny.

Święto Woli 2023 - zobacz zdjęcia:

Dni Transportu Publicznego 2023 w Warszawie. Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE