impreza

i

Autor: Pexels

Wydarzenia

Nadchodzi pierwszy Wola Hip Hop Festiwal! Koncert przyciągnie tłumy

2023-09-28 21:28

Przed nami pierwsza edycja Wola Hip Hop Festiwal! Wiemy już, kiedy i gdzie odbędzie się ta wyjątkowa impreza. Poznaliśmy również line-up, w którym nie brakuje prawdziwych gwiazd gatunku. Tego wydarzenia nie możecie przegapić.

Wola Hip Hop Festiwal - kiedy i gdzie się odbędzie?

Wola Hip Hop Festiwal zaplanowano na sobotę, 30 września. Impreza odbędzie się w Hali Sportowej "Koło" przy ul. Obozowej 60, w godz. 18:00-22:00.

- Bardzo się cieszę, że hip-hop wraca na Wolę. Ta kultura zawsze miała się u nas dobrze, co widzieliśmy chociażby po tłumach, jakie stawiały się w Parku Sowińskiego na kilku edycjach zawodów Warsaw Challenge. [...] Mam nadzieję, że frekwencja w tym roku również dopisze, a festiwal z roku na rok będzie się rozrastał – powiedział Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli.

Wola Hip Hop Festiwal - kto wystąpi? Line-up, gwiazdy

- Impreza rozpocznie się występami laureatów Konkursu Młodych Talentów: ROSÈ BLAKK, ALI / MIKUS (SKŁADOWA RECORDS), FENIKS FNS - poinformowali przedstawiciele Mazowieckiego Instytutu Kultury.

Później na scenę wyjdą:

  • Kolso i Rytmy,
  • Lasio Companija,
  • Ryfa Ri & The Elo Polo Girls,
  • Sarius.

Gwiazdą wieczoru będzie natomiast prawdziwa legenda, czyli raper O.S.T.R.

Wola Hip Hop Festiwal - bilety

Warto zaznaczyć, że chętni mogą już zdobyć bilety na wydarzenie. Wejściówki są bezpłatne i można je pobrać ze strony internetowej Mazowieckiego Instytutu Kultury.

- Bilety można odebrać także w punkcie informacyjnym Mazowieckiego Instytutu Kultury przy ul. Elektoralnej 12 w Warszawie, a dodatkowe informacje uzyskać pod numerem telefonu: 783 708 380, 22 586 42 59 oraz mailowo: [email protected] - dodała Magdalena Ulejczyk, dyrektorka MIK.

Dawid Podsiadło na PGE Narodowym w Warszawie - zobacz zdjęcia:

To najpiękniejsza ulica w Warszawie? Ma szansę na prestiżową nagrodę!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE