Na śmietniku się nie skończyło. Cały Ursynów... w słomie! Co tam się wydarzyło? [ZDJĘCIA]

2021-01-21 18:12 STAN
Na śmietniku się nie skończyło. Cały Ursynów... w słomie! Co tam się wydarzyło?
Autor: Facebook/Bartosz Dominiak - zastępca burmistrza Ursynowa Na śmietniku się nie skończyło. Cały Ursynów... w słomie! Co tam się wydarzyło?

Ławki, latarnie, kosze na śmieci - Park Kozłowskiego jest cały w słomie! Zaczęło się od śmietnika, który został osłonięty, by nie stwarzać zagrożenia dla zjeżdżających na sankach. Co wydarzyło się na Ursynowie? Zobacz zdjęcia!

WOŚP: Licytacja nr 1 #Goraca20

Ursynów pod śniegiem, ale i... słomą!

Już wcześniej informowaliśmy, że na Ursynowie pojawiło się dosyć oryginalne zabezpieczenie kosza na śmieci. Obiekt został otoczony... słomą. Jak zauważyli mieszkańcy warszawskiego osiedla, betonowy kosz stał na trasie zjazdy sankowego z Górki Kazurki. Zgłoszono, że może być niebezpieczny. - W odpowiedzi na zgłoszenie stwierdzono też, że został zabezpieczony i że to nie jest tor saneczkowy - czytamy na grupie SM Wyżyny - nieoficjalna strona mieszkańców.

Czytaj także: URSYNÓW: kosz w słomianym kombinezonie. To już absurd, czy jeszcze środki bezpieczeństwa?

Na śmietniku się nie skończyło

Jednak na jednym koszu na śmieci się nie skończyło. Bartosz Dominiak, zastępca burmistrza Ursynowa, podzielił się w mediach społecznościowych galerią zdjęć z Parku Kozłowskiego. Na fotografiach widać... wszystko w słomie! - Mała architektura w Parku Kozłowskiego została osłonięta. Mam nadzieję, że wykorzystany materiał spełni swoje zadanie. A przy okazji jest ekologiczny - podkreśla Dominiak.

Zobacz galerię:

Trudno nam powiedzieć, co wydarzyło się na Ursynowie. Pozwolimy sobie zacytować jednego z internautów, który skomentował fotografie: "Niech mnie ktoś uszczypnie". W wielu komentarzach przywołano też słynnego Bareję i "Misia".

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!