wrzosy

i

Autor: Pixabay

Z Warszawy

W weekend w Warszawie dostaniesz piękne rośliny. Wystarczy przynieść jedną rzecz

2023-09-08 21:14

Miłośnicy roślin nie mogą przegapić tego wydarzenia! Podczas pikniku ekologicznego w Wawrze każdy będzie mógł oddać elektroodpady oraz zużyte baterie i otrzymać za nie wrzosy czy zioła. Sprawdźcie najważniejsze szczegóły imprezy.

Każdy może dostać roślinę za baterie i elektrośmieci

Piknik Ekologiczny EkoPower Wawer odbędzie się w niedzielę, 10 września na Plaży Romantycznej. Impreza potrwa od godz. 15:00 do godz. 20:00.

Jedną z najciekawszych atrakcji pikniku będzie rozdawanie roślin - wrzosów, lawendy oraz ziół. Aby je otrzymać, należy oddać na miejscu zużyty sprzęt elektroniczny czy baterie.

Jak przekazali organizatorzy wydarzenia, w zamian za przyniesione elektrośmieci przekazywane będą specjalne kupony. Wymiana będzie działała w następujący sposób:

  • 1 kupon - 1 roślina,
  • 10 baterii –  1 kupon,
  • 1 element drobnego sprzętu (np. blender, suszarka, żelazko, zabawka na baterie, smartfon) – 2 kupony,
  • 1 element średniego sprzętu (np. mikrofalówka, komputer, odkurzacz) – 4 kupony.

Warto pamiętać, że wymiana obowiązuje do wyczerpania sadzonek.

Poza rozdawaniem roślin na miejscu zaplanowano również m.in. kiermasz ekologicznej żywności, liczne atrakcje dla dzieci oraz warsztaty DIY.

Zmodernizowane Plastusiowo w Warszawie - zobacz zdjęcia:

Biegacze opanowali Warszawę. Półmaraton Praski przebiegł ulicami stolicy
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE