MZA otwiera sklep internetowy. Mają kolekcję gadżetów, jak dla Sheldona Coopera [FOTO]

i

Autor: Canva.com / https://www.facebook.com/mza.warszawa/photos/a.471497712948898/4813242448774381/ Zdjęcie poglądowe

MZA otwiera sklep internetowy. Mają kolekcję gadżetów, jak dla Sheldona Coopera [FOTO]

2022-01-25 11:13

Miejskie Zakłady Autobusowe otworzyły swój sklep internetowy. „Dla miłośników transportu publicznego stworzyliśmy specjalne kolekcje ubiorów i gadżetów: „Przystanek na żądanie”, „Halo Warszawo”, „Neon MZA” oraz „Zjazd do zajezdni”.

Lubicie transport publiczny i miejskie autobusy? Seria „Przystanek na żądanie” obejmuje koszulki, podkładki pod mysz i zapachy do samochodu (lub autobusu…) i jest inspirowana legendarnym, stosowanym przez całe dziesięciolecia wzorem warszawskich przystanków. Do osób młodych, preferujących nieszablonowy i nieco szalony styl kierowana jest seria „Halo Warszawo” związana z naszą marką serwisu informacyjno-reklamowego MZA. Wielu sympatyków naszej firmy pewnie chętnie uda się na zakupy ze stylowymi torbami z wizerunkiem neonu. Dla najbardziej zapalonych miłośników autobusów przeznaczona jest seria „Zjazd do zajezdni”, a także prawdziwe hity: dostępne aktualnie tylko w naszym sklepie odwzorowane z najmniejszymi szczegółami modele autobusów Solaris Urbino Electric w malowaniu MZA i oznakowaniem linii 174 oraz wysokogatunkowe, wykonane z tłoczonej blachy, repliki tablic liniowych linii 180, 175 i 222” – opisują pracownicy MZA.

QUIZ. Kto to powiedział? Najsłynniejsze cytaty na świecie. Wstyd ich nie znać!

Pytanie 1 z 15
„Być albo nie być – oto jest pytanie”. Tak zaczyna się monolog Hamleta. Kto jest autorem tych słów i całego dramatu?
Chcemy ciepłych mieszkań.Mieszkańcy Pragi Północ żądają centralnego ogrzewania
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE