Stadion Narodowy zamieni się w tymczasowy szpital polowy dla zakażonych koronawirusem [ZDJĘCIA]

i

Autor: pixabay.com

Msza święta na Stadionie Narodowym 9.12.2020. Do uczestnictwa zachęca były szef GIS

2020-12-08 18:12

To wyraz solidarności i wsparcia dla wszystkich, którzy walczą z koronawirusem! W środę 9 grudnia w kaplicy na Stadionie Narodowym przy szpitalu tymczasowym zostanie odprawiona Msza Święta w ramach akcji modlitewnej „Terapia duchowa”.

Oficjalne otwarcie Szpitala Tymczasowego w Siedlcach dla pacjentów covidowych

Msza święta na Stadionie Narodowym

W środę 9.12.2020 r. w kaplicy na Stadionie Narodowym odbędzie się msza święta. Do wzięcia udziału w niej zachęca były szef Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Marek Posobkiewicz, który sam jest ozdrowieńcem.

- Będą to modlitwy w intencji pacjentów oraz tych, którzy walczą z koronawirusem - mówi Posobkiewicz.

Czytaj także: 25 milionów złotych dla mazowieckich DPS-ów. To na walkę z koronawirusem

Wsparcie duchowe w tym trudnym czasie jest niezwykle ważne - dodaje dr Emilia Cichocka, która obecnie pracuje na "covidowym" oddziale dziecięcym. - Bardzo bym chciała państwa zachęcić, abyśmy razem się modlili. Ja - za moich pacjentów, państwo - za swoich lekarzy, za swoich bliskich, którzy chorują i jest im ciężko - dodaje Cichocka.

Czytaj także: W czasie pandemii nadal walczą o prawa człowieka. Włącz się w maraton pisania listów Amnesty International!

Swoje osobiste intencje można przesłać m.in. na facebookowy profil Diecezji Warszawsko-Praskiej. Msza na Stadionie Narodowym w środę 9 grudnia o godzinie 20. Poprowadzi ją biskup Romuald Kamiński. Transmisje znajdziecie w Internecie. Akcja modlitewna potrwa do 27-go stycznia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE