Most Śląsko-Dąbrowski i Pałac Kultury rozbłysną dla medyków! Zobacz to bez wychodzenia z domu!

2020-04-06 16:39 STAN
Pałac Kultury i Nauki rozbłyśnie dla medyków!
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne

7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia. Z tej okazji most Śląsko-Dąbrowski oraz Pałac Kultury i Nauki rozbłysną na niebiesko! To symboliczne podziękowanie za trud pracowników służby zdrowia, którzy każdego dnia walczą z pandemią koronawirusa. Kiedy należy się widowiska?spodziewać

Most Śląsko-Dąbrowski oraz Pałac Kultury i Nauki będą podświetlone na niebiesko przez dwie najbliższe noce, czyli z poniedziałku na wtorek (6/7 kwietnia) oraz z wtorku na środę (7/8 kwietnia). W ten sposób Warszawa symbolicznie dziękuje wszystkim pracownikom służby zdrowia za ich walkę z epidemią koronawirusa.

Most Śląsko-Dąbrowski oraz Pałac Kultury będą iluminowane na niebiesko, czyli na kolor Światowej Organizacji Zdrowia. W ten symboliczny sposób chcemy podziękować lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom i wszystkim, którzy w tym wyjątkowo trudnym czasie obchodzić będą Dzień Pracownika Służby Zdrowia – mówi Rafał Trzaskowski, prezydent m.st. Warszawy.

Nie wychodź z domu!

Wielu mieszkańców stolicy chciałaby zobaczyć podświetlone budowle, ale na pewno nie jest to pierwsza potrzeba, więc zgodnie z decyzją rządu nie powinniśmy wychodzić w tym celu z domu. Z pewnością będziemy mogli podziwiać iluminacje na zdjęciach umieszczonych w mediach społecznościowych ratusza. Możemy też śledzić live streaming z centrum Warszawy. Żeby zobaczyć Pałac Kultury i Nauki w czasie rzeczywistym, wystarczy odtworzyć poniższy film.

Gigantyczna kolejka do Lidla w Warszawie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.